Czuwaj!

Zapraszam do zapoznania się z ciekawymi artykułami harcerskimi które zostały opublikowane w miesiącu kwietniu.
Miłej lektury!

Dla harcerzy:

W Związku Harcerstwa Polskiego:

Recenzja książki:
Ostatnio przeczytałam książkę harcmistrza Janusza Sikorskiego pt. Obejmujesz drużynę – maile nocą pisane. Książkę dobrze i szybko się czyta ponieważ jest w formie tytułowych mailów. Pewna harcerka zaczyna konwersacje z druhem Januszem o tym jak powinna wyglądać dobra drużyna. W książce poruszone są tematy takie jak: działanie metody harcerskiej, tworzenie obrzędowości, planu pracy, naboru i wiele innych. Książka przedstawia realną historie I myślę, że przyda się niejednemu harcerzowi, który chciałby przejąć/otworzyć jednostkę. Odpowiada ona na faktyczne zagwozdki młodych drużynowych.