16 GZ Leśne Ludki

O GromadzieKadra gromadyDla Rodziców
XVI Gromada Zuchowa Leśne Ludki działa w Szczepie Harcerskim ,,Dębina”. Zuchy spotykają się w Miejskim Ośrodku Kultury w Żorach. Do gromady należą uczniowie klas I-III szkół podstawowych z dzielnic Kleszczówka oraz Kleszczów.

Zbiórki gromady odbywają się w każdą sobotę, o godzinie 10:00, na poddaszu Miejskiego Ośrodka Kultury w Żorach (ul. Dolne Przedmieście 1).

pwd. Hanna Miechowicz – drużynowa

pion. Ewelina Nowak – przyboczna

pion. Zofia Ciupka – przyboczna

ćw. Mariusz Mikołajec – przyboczny