Zapraszamy do włączenia się do ogólnopolskiej akcji #PaczkaDlaBohatera.

Wiele osób zasłużonych dla historii i niepodległości Polski znajduje się teraz w trudnej sytuacji życiowej. Przedszkole nr 13 w Żorach (osiedle Księcia Władysława, za WTZ) organizuje zbiórkę żywności z długim terminem przydatności. Zachęcamy każdego do przyłączenia się do tej niezwykle ważnej inicjatywy. Szczególnie harcerzy, którzy często uczą się o naszych bohaterach, przyjmują ich imiona oraz walczą o pamięć dla nich.

Zbiórka w Żorach trwa do 28 listopada. Po tym terminie paczki zostaną zapakowane i nadane do ogólnopolskich koordynatorów akcji.

Akcja jest prostsza niż mogłoby się wydawać. Nie oczekujemy drogich prezentów, tylko artykułów pierwszej potrzeby, które pomogą weteranom przetrwać kolejne lata. Produkty, które możecie do nas przekazać:

PRODUKTY SPOŻYWCZE

✅Kasze, ryż, makarony
✅Herbata, kawa, kakako
✅Owoce i warzywa w puszkach
✅Cukier, olej, bakalie

PRODUKTY CHEMICZNE

✅Środki czystości
✅ Pasty do zębów, żele pod prysznic, mydło

Paczki można przekazywać

1) W holu przedszkola nr 13 w Żorach (parter), w godzinach 14:30-16:30 od poniedziałku do piątku,

2) W siedzibie hufca Żory, os. Sikorskiego 52, od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00

3) Kontaktując się indywidualnie z komendantką hufca lub z p. Karoliną Paździor w Przedszkolu nr 13.