Komisja Stopni Instruktorskich zaprasza na ostatnie w tym roku posiedzenie. Osoby, które chcą otworzyć, zamknąć bądź przedłużyć swoją próbę zapraszamy w środę 13.12.2023r od godz. 18.00 w siedzibie Hufca.

Dla przypomnienia:
– dokumenty przesyłamy na adres ksi@zory.zhp.pl
* otwarcie próby na 7 dni przed posiedzeniem
* zamknięcie na 14 dni przed posiedzeniem
– przypominamy również osobom, które chcą przedłużyć okres realizacji próby o przesłaniu wniosku wraz z częściowym raportem o poziomie realizacji próby wraz ze skanem podpisanych zadań

Miło nam też poinformować, że zgodnie z rozkazem Komendanta Chorągwi Śląskiej nasza Komisja uzyskała uprawnienia do prowadzenia prób podharcmistrzowskich. Osoby, które realizowały próby phm w Chorągwianej KSI oraz te, które chcą otworzyć próbę phm nie muszą już jechać do Chorzowa.

Wszystkie zgłoszone osoby otrzymają informację zwrotną, o której godzinie zostaną przyjęci na posiedzeniu, tak aby nie czekali cały wieczór na swoją kolej.

„Być wychowawcą znaczy: dawać, służyć, pomagać, inspirować (…)” Aleksander Kamiński