Drodzy harcerze, harcerki i przyjaciele ruchu harcerskiego,

Mam ogromną przyjemność powitać w gronie drużynowych Tomasza Włocha – nowego drużynowego 157 Drużyny Harcerskiej Smoki. Tomku, serdecznie Cię witamy i życzymy powodzenia oraz satysfakcji z prowadzenia tej drużyny.

Jesteśmy przekonani, że Twoje doświadczenie, umiejętności i entuzjazm pomogą nam w dalszym rozwoju, a także w realizacji Waszych celów i marzeń. Mamy nadzieję, że Twoje przywództwo doprowadzi tę jednostkę do osiągnięcia kolejnych sukcesów oraz indywidualnych osiągnięć każdego z jej członków.

Pragniemy także podziękować poprzedniej drużynowej – podharcmistrzyni Wiktorii Zychowicz, za jej poświęcenie, pracę i wysiłek w prowadzeniu drużyny. To dzięki Jej zaangażowaniu, Smoki miały okazję doświadczyć niezapomnianych przygód, zdobyć nowe umiejętności i poznawać świat harcerstwa.