Wybraliśmy delegatki na Zjazd Chorągwi Śląskiej

Znamy nazwiska delegatek | Sprawozdanie ze Zjazdu
W niedzielę 11 września odbył się Zjazd Nadzwyczajny naszego Hufca, który obradował w celu wyboru delegatek na Zjazd Chorągwi Śląskiej, który odbędzie się już w listopadzie. Zjazd jednogłośnie zdecydował o wyborze delegatek, które będą reprezentowały nas podczas Zjazdu Chorągwi. Wybrane druhny wraz z komendantką hufca stworzą delegację, która będzie reprezentowała Hufiec Żory podczas Zjazdu Chorągwi. Jest to bardzo ważne wydarzenie, ponieważ podczas Zjazdu zostanie wybrany nowy komendant/nowa komendantka Chorągwi Śląskiej – pisząc językiem cywilnym oznacza to, że podczas Zjazdu wybierzemy nowy Zarząd organizacji na szczeblu wojewódzkim.
hm. Katarzyna hońska-guzikphm. Marta rybak

Przewodnicząca Komisji Stopni Instruktorskich Hufca ZHP Żory;

Kasia aktywnie działa na rzecz hufca, angażując się w organizację kursów dla przyszłych instruktorów. Specjalistka w dziedzinie ekologii i rękodzieła.

phm. Marta Rybak

Członkini komendy hufca ds. pracy z kadrą.

Marta oprócz działania na rzecz hufca Żory jest instruktorką Harcerskiego Instytutu Badawczego oraz członkinią szefostwa Harcerskiej Szkoły Ratownictwa!

hm. Anna Buksa

Komendantka Hufca ZHP Żory Jako komendantka hufca na codzień reprezentuje nasz hufiec w mieście i poza jego granicami. Posiada doświadczenie jako kadra programowo-metodyczna oraz kadra kształcąca.