9 GZ Dzielne Wilczki

O GromadzieKadra gromadyDla Rodziców
9 Gromada Zuchowa Dzielne Wilczki powstała we wrześniu 2018 roku. Gromada działa przy Szkole Podstawowej nr 3 na osiedlu 700-lecia Żor. Na zbiórkach zdobywamy sprawności oraz uczymy się poprzez zabawę. Gromadę tworzą dziewczęta i chłopcy w wieku 7-10 lat, czyli uczniowie klas I-III szkół podstawowych. Dzielne Wilczki działają w Szczepie Harcerskim Wolfgang.

Zbiórki gromady odbywają się w każdy poniedziałek, w godzinach 17:30-19:00 w budynku Szkoły Podstawowej nr 3 (wejście z tyłu szkoły, od strony starego boiska za orlikiem).

pwd. Patryk Płaczek – drużynowy

phm. Karolina Wawrzyczek – opiekun gromady

ho. Oktawian Muras – przyboczny

druh Krzysztof Szpyrka – przyboczny